UA EN

Чому наша книга буде в електронному форматі?

Останнім часом ми спостерігаємо, що дедалі більше людей читають книги з електронних носіїв (електронних книжок, планшетів, смартфонів). Це зручно і не займає купу місця. Тому «Відьомський Монастир» побачить світ в електронному форматі.

Ви скажете, що паперова книга має свої переваги, і ми з вами погодимось, тому можемо запропонувати вам альтернативу: реальну фізичну книгу з кольоровими ілюстраціями та суперською обкладинкою. Але такий варіант коштуватиме значно дорожче. Якщо ви хочете придбати книгу у паперовому варіанті, то в анкеті передзамовлення вказуйте це як побажання і тоді ми зробимо все можливе, щоб воно здійснилося.

Наша ціль – 5000 передзамовлень. Радьте «Відьомський монастир» друзям і зробіть найцінніший вклад у розвиток українського фентезі – підтримуйте українських авторів.

Книга в електронному форматі

Блог

Майданчик для правди про Україну

Відьомському монастирю 4 роки, але він, як вередливе дитя, вирішив показати себе світу в "найліпший" час: народження його сталося під волання сирен, гради, гуркіт уламків чогось рідного дому, серед крику матерів і їх передчасного сивого волосся.

Сталося, мабуть, як мало статися...

Читати далі>

Книга в електронному форматі

Чому наша книга буде в електронному форматі?

Останнім часом ми спостерігаємо, що дедалі більше людей читають книги з електронних носіїв (електронних книжок, планшетів, смартфонів). Це зручно і не займає купу місця. Тому «Відьомський Монастир» побачить світ в електронному форматі...

Читати далі>

Сайт, творчість, плани

Світи в Україні — сайт письменників Ірини та Нейта Щербань. Worlds.in.ua. Ми дуже довго думали, яку ж назву дати нашому сайту? Адже «Відьомський Монастир» — перша, однак не єдина книга, яку ми плануємо випускати. Усі наші твори пов’язані із Україною, її минулим, теперішнім або ж навіть майбутнім! Кожен окремий світ, що літерами з’являється на екрані, має стовідсоткову українську ДНК, і не важливо, це фентезі, побутовий роман, містика, трилер чи наукова фантастика...

Читати далі>