UA EN

Лівобережжя початку 17 століття – рубіж Дикого Поля, на якому панують відьомські клани, Змієві слуги, нечиста сила лісів, полів, річок, озер. Там характерники заїжджають у сільські шинки аби випити по дорозі на Січ, а богослови допомагають хрещеному люду справитись із темрявою, що дедалі глибше насуває з північного сходу. 

Слава про Вассіана Київського дійшла і до Вишневеччини, куди його запросили погостювати й наглядати за неприборканими магічними територіями, служити Богові у церкві, людям у науці та виправляти пустощі свого найзапеклішого приятеля чорта Фимка.
Та що трапиться, коли набожний майбутній священник вирішить допомогти юній відьмі позбутись свого проклятого спадку? Тим паче, якщо він сам – нащадок могутнього відьмацького роду.

Про книгу

Блог

Майданчик для правди про Україну

Відьомському монастирю 4 роки, але він, як вередливе дитя, вирішив показати себе світу в "найліпший" час: народження його сталося під волання сирен, гради, гуркіт уламків чогось рідного дому, серед крику матерів і їх передчасного сивого волосся.

Сталося, мабуть, як мало статися...

Читати далі>

Книга в електронному форматі

Чому наша книга буде в електронному форматі?

Останнім часом ми спостерігаємо, що дедалі більше людей читають книги з електронних носіїв (електронних книжок, планшетів, смартфонів). Це зручно і не займає купу місця. Тому «Відьомський Монастир» побачить світ в електронному форматі...

Читати далі>

Сайт, творчість, плани

Світи в Україні — сайт письменників Ірини та Нейта Щербань. Worlds.in.ua. Ми дуже довго думали, яку ж назву дати нашому сайту? Адже «Відьомський Монастир» — перша, однак не єдина книга, яку ми плануємо випускати. Усі наші твори пов’язані із Україною, її минулим, теперішнім або ж навіть майбутнім! Кожен окремий світ, що літерами з’являється на екрані, має стовідсоткову українську ДНК, і не важливо, це фентезі, побутовий роман, містика, трилер чи наукова фантастика...

Читати далі>